Galatasaray’ın Avusturya Kampı Bitiyor!

Galatasaray’ın Avusturya kampı Bordeaux ile yapılan hazırlık maçı sonrasında bitiyor. Fakat ideal 11’den 7 oyuncu eksikle bitiyor. Sarı-Kırmızılılar yeni sezon hazırlıklarını kaleci, sağ stoper, ön libero, merkez orta saha, 10 numara, sağ açık ve santrfor olmadan bitiriyor.

Galatasaray için yeni sezon öncesinde hazırlık yaptığı en önemli etabı olan Avusturya kampı, bu akşamki Bordeaux maçı ile tamamlanıyor.

Galatasaraylılar, karşılaşma sonrasında Türkiye’ye dönecek, çalışmalarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde devam edecek. Şimdiye kadar iki tane maç yapan Sarı-Kırmızılılar, Alman rakiplerinden Leipzig’e 3-2, Augsburg’a 4-1 mağlup olurken, ortaya çıkan kötü performans ve oyuncuların henüz hazır olmaması teknik heyeti üzüyor.

Galatasaray’ın en büyük sıkıntısı ise Avusturya kampını ideal 11’den 7 eksik ile tamamlıyor olması.

Kulübün kalecisi Muslera Copa America nedeni ile tatildeydi. Sağ stoper Luyindama, orta saha merkezine yeni gelen Seri, 10 numara Belhanda, sağ açığı Feghouli ve santrforu Diagne, Afrika Kupası’nda mücadeleye devam ettikleri için turnuva sonrası izin aldılar.

Aynı zamanda Sevilla’ya transfer olan Fernando’nun yerine hala bir ön libero transferi yapılamadı ve bu bölgede Ryan Donk ile birlikte farklı isimler denendi.

Yorum yapın