Pedro Martins Açıklamalarda Bulundu!

Olympiakos’un teknik direktörü Pedro Martins, Medipol Başakşehir maçı başlamadan önce açıklamalar yaptı.

Olympiakos’un teknik direktörü Pedro Martins, yarın yapılacak olan Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçındaki rakipleri Medipol Başakşehir’in iyi bir takım olduklarını söyledi ancak bu turu geçeceklerini bildiğini de söyledi.

Pedro Martins yapılacak maç için, “Gereken şey iki maçta da konsantrasyonumuzu kaybetmememiz. İyi sonuç almamız için hatasız oynamamız gerek, bunun için gerekeni yapacağız. Rakibimizin çok iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Sonuç tek maçta belli olmayacak, kıran kırana iki kuvvetli takımın mücadelesinde en son Karaiskakis Stadı’nda bitecek 90 dakikada turu geçen taraf belli olacak.” sözlerini kullandı.

Portekizli teknik direktör Pedro Martins, Fenerbahçe’den transfer yaptıkları Mathieu Valbuena ile Medipol Başakşehir karşılaşması ile ilgili olarak, “Öngörüşme yaptık, fakat futbolcularla görüşme gibi bir şeyimiz yok. Takımı tanıyoruz, inceliyoruz, izledik, onun için gerekeni yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Pedro Martins, aynı zamanda 15 gün içerisinde Viktoria Plzen ile iki zorlu maçı geriden bıraktıklarını ekleyerek, “0-0 ve 4-0’lık sonuçlarla Plzen maçlarından çıkmamıza rağmen kendimizi hazır hissediyoruz. Başakşehir, Plzen’den çok ama çok daha güçlü bir takım. Onun için çok zor bir müsabaka olacak. En iyi sonucu almaya gayret edeceğiz.” dedi.

Portekizli futbolcu Daniel Podence, Biz kendi oyunumuza bakıp kendi oyunumuzu oynamalıyız. Başakşehir’in iyi bir ekip olduğunu biliyoruz, geçen sene aldığı sonuçlardan da her şey açık bir şekilde ortada.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın